۱۸ آبان ۱۳۹۷

۴ فاکتور برای افزایش بازدید وب سایت

۴ فاکتور برای افزایش بازدید وب سایت

در کسب و کار آنلاین، بسیار مهم است که وبسایت شما، در رتبه بندی گوگل یا هر موتور جستوجو رتبه رده بالا تری داشته باشد؛ که دز اصطلاح طراحی وب به آن سئو می گویند. این امر در جذب مشتری و کاربر بسیار مهم است. برای این که بازدید وب سایت را افزایش دهید، باید بعضی نکات را رعایت کنید. در این مقاله از رخته، ۴ فاکتور برای افزایش بازدید وب سایت را بیان می کنیم.

با رخته همراه باشید…

۱- تولید محتوای وب سایت

تولید محتوا شاید اصلی ترین دلیل است که ویکی پدیا در اکثر سرچ های ما، رتبه اول یا دوم را داشته باشد. تولید محتوا باعث می شود شما به مخاطب هدف خود نزدیک تر شوید و ورودی شما را افزایش می دهد؛ و در نهایت باعث افزایش کاربران و مشتری های شما می شود.

سعی کنید در هر مقاله یا محتوای خود سعی کنید حد اقل ۵۰۰ کلمه استفاده کنید. موضوعاتی که درباره آن ها مینویسید، نزذیک به مخاطب هدف شما باشد و مطالب جالب بنویسید تا مشتری را جذب خود کنید.

تولید محتوای وب سایت

۲- ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی یکی از بهترین راه های تبلیغات اینترنتی و جذب مشتری است. شما میتونید با ریپورتاژ محصول خود در وب سایت های معروف دیگر هم سئو خود را افزایش دهید و هم مشتری های بیشتری برای خود بیابید. ریپورتاژ بیشتر از جذب مشتری، باعث می شود در اگر کلمه کلیدی که در آن رپرتاژ قرار داده اید سرچ شود، بالاتر از سایر از سایر وب سایت ها قرار بگیرید.

ریپورتاژ آگهی

۳- تبلیغات

تبلیعات نقش مهمی را در جذب مشتری دارد. یک تبلیغات خوب مشتری شما را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را وادار به استفاده از محصولات یا خدمات شما می کند. تبلیغات به دو دسته تقسیم می شوند:

تبلیغات بنری:

در این نوع تبلیغات شما به واسطه دیده شدن مطرح می شوید و مردم شما را می شناسند. برای مثال گیف ها و بنر هایی که در وب سایت های خبری مشاهده کنید، نمونه خوبی برای تبلیغات بنری هستند که کاربران شما را آفزایش می دهند.

تبلیغات کلیکی:

تبلیغات کلیکی هم روشی دیگر برای جذب مستری است. این روش این گونه کار می کتد که شما وبسایت خود را در خدمات دهنده سرویس تبلیغات کلیکی قرار میدهید و کاربران با هر کلیک روی لینک وب سایت شما ورودی شما را افزایش میدهند و در اعضای آن پولی دریافت می کنند. این روش کمی پر هزینه است، اما روش خوبی برای جذب مشتری است.

تبلیغات

۴- حضور در شبکه های اجتماعی

داشتن یک کانال تلگرام برای کسب و کار خود، توییتر برای منتشر کردن آخرین اخبار و … میتواند باعث شود که مشتریان شما بیشتر از شما آگاهی پیدا کنند. هم چنین داشتن یک وبلاگ هم میتواند تاثیر بسزایی بر جذب کاربران بگذارد؛ البته مطالبتان باید حتما خوب و دارای محتوای جالبی باشد تا کاربر آن را بخواند.

حضور در شبکه های اجتماعی

شما می توانید با رعایت این کار ها، ورودی وب سایت خود را افزایش دهید و به کسب و کار خود رونق دهید؛ در واقع به عبارت دیگر از کار خود نهایت لذت را ببرید!

 


دیدگاه خود بنویسید


  • لطفا آدرس ایمیل خود را به درستی وارد نمایید ، پس از پاسخ به دیدگاهتان ایمیل ارسال خواهد شد.