۱۰ دی ۱۳۹۷

چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟

چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟

با پیشرفت دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی تعداد بیشتری از افراد به سمت خرید اینترنتی روی آورده اند. مدیران و سرمایه داران هنگامی که دیدند که تعداد زیادی از افراد به صورت اینترنتی خرید می کنند تصمیم گرفته اند تا یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنند. اما باید بدانید که کسب و کار اینترنتی و فروش اینترنتی کاری است که حتما نیاز به تخصص و مهارت دارد.
وقتی که برای اولین بار یک محصول را میفروشید بسیار برایتان لذت بخش است و حس بسیار خوبی به شما میدهد همچنین باعث میشود تا انگیزه شما چندین برابر شود. اما همیشه اولین ها سخت ترین است، حال سوال اینجاست چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟ ما راه هایی را به شما ارائه می دهیم که این اولین فروش اینترنتی شما بسیار راحت و لذت بخش شود.

با رخته همراه باشید…

چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟

قدم اول:

باید بدانید که شما رقبای بسیار زیادی دارید و ممکن است پس از چند ماه به فروش خود برسید پس هرگز نباید دلسرد شوید و انگیزه خود را از دست ندهید بلکه روز به روز انگیزه و تلاش خود  را باید بیشتر کنید.

اگر یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید و یا قصد دارید تا کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید به شما توصیه می کنم تا این مقاله را دنبال نمایید تا بتوانید به اولین فروش اینترنتی خود برسید .

"چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟

قدم دوم:

حالا شما کسب و کار خود را آغاز کرده اید و ۹ موردی که در قدم اول گفتیم را به درستی انجام داده اید حالا نوبت به آن رسیده است تا کسب و کار را توسعه و رونق دهید تا به اولین فروش خود برسید.

چه کار هایی انجام دهیم تا به اولین فروش خود برسیم؟

۱- سایتتان همیشه به روز باشد

از همان ابتدای کار سایتتان را کامل نگه دارید و همیشه محصولاتتان به روز باشد.

۲- پیشنهاد های ویژه برای مشتریان داشته باشید

افراد همیشه به دنبال پیشنهاد های ویژه و خاص هستند . و همیشه جذب پیشنهاد های ویژه میشوند . پس هر چند وقت یکبار پیشنهاد ویژه برای محصولات خود بگذارید. بخصوص برای مشتریان قدیمی خود بهترین پیشنهاد ها را قرار دهید تا هرگز مشتریان خود را از دست ندهید.

۳- رقبای خود را بشناسید

بعد  از آنکه حوزه فعالیت خود را مشخص کردید و وب سایت و اپلیکیشن خود را راه اندازی کردید حالا به سایت و اپلیکیشن رقبای خود بروید و ببینید که سایت شما و محصولاتتان چه چیز هایی کم دارد و آن هارا درست کنید و همواره سایت و محصولات رقبای خود را چک کنید .شما حتما باید بدانید که با چه کسانی در حال رقابت هستید تا نسبت به رقبا تلاش خود را افزایش دهید . اگر رقیب شما یک سایت بزرگ و یک فروشگاه اینترنتی بسیار پرفروش است پس باید تلاش خود را چندین برابر کنید و هرگز از تلاش دست نکشید.

 

۴ فاکتور برای افزایش بازدید وب سایت

 

۴- تبلیغات در شبکه های اجتماعی

باید بدانید که امروزه کاربر های شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است پس تبلیغات وب سایتتان و محصولاتتان را در شبکه های اینترنتی افزایش دهید تا تعداد بیشتری از افراد و مشتریان محصولات شما را ببینند.

۵- بررسی محصولات رقبا

باید بدانید که رقبای شما چه محصولاتی را دارند و چه قیمت هایی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند. و شما هم اگر همان محصول را دارید نباید قیمت غیر واقعی بگذارید بلکه باید قیمتی کاملا مناسب بگذارید تا کاربر جذب شود.
یک نکته جالب : سعی کنید محصولاتتان متفاوت با رقبای خود باشد و بسیار جذاب تر تا مشتری جذب محصول شما شود .

چگونه به اولین فروش اینترنتی خود در وب سایت برسیم؟

گام سوم:

نگه داشتن مشتری و افزایش تعداد مشتری

نتیجه گیری:

اگر میخواهید در دنیای تجارت اینترنتی حرف اول را بزنید و فروش و سود زیادی را داشته باشید باید بدانید که هرگز نباید نا امید شوید و هیچ گاه دست از تلاش برندارید. در این مقاله به طور کلی نکاتی را به شما گفتیم که به شما کمک میکند تا در کسب و کار خود موفق شوید و همچنین اولین محصول خود را به فروش برسانید و روز به روز آمار فروش خود را میتوانید زیاد کنید. دنیای فروش اینترنتی بسیار دنیای پیچیده ایی است که شکست و موفقیت فراوانی دارد . از شکست ها هیچ گاه خسته نشوید و همواره تلاش کنید تا بیشترین فروش اینترنتی را داشته باشید.


دیدگاه خود بنویسید


  • لطفا آدرس ایمیل خود را به درستی وارد نمایید ، پس از پاسخ به دیدگاهتان ایمیل ارسال خواهد شد.